Коронований роман Володимира Лиса розпочинає змагання за лаври бестселера

Коронований роман Володимира Лиса розпочинає змагання за лаври бестселера

теґи: «Клуб сімейного дозвілля», Володимир Лис, Коронація слова, Оксана Забужко
Початок: 19.08.2010 18:00
Закінчення: 19.08.2010 20:00
Місце: 3, книгарня "Є", вул. Лисенка, ст. м. «Золоті Ворота»
Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3
Предмет події: презентація роману Кількість відвідувачів: 0

19 серпня о 18-00 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота») відбудеться презентація роману Володимира Лиса "Століття Якова".

Перші 5000 примірників роману Володимира Лиса «Століття Якова», переможця конкурсу «Гранд Коронація. Романи», вийшли друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». 19 серпня 2010 книга буде презентована у Києві.

Волинянин Володимир Лис — не новачок у сучасній українській літературі. Але перемога його роману «Століття Якова» у так званій лізі чемпіонів конкурсу «Коронація слова» збурила шквал емоційних відгуків.

Історія життя старого Якова Меха, його кохання, біль втрати,  круговерть війн та режимів, радощі та горе в родині, гріхи й каяття – все це Володимир Лис гармонійно об’єднав у трьох площинах подій найкращого роману десятиріччя. До того ж приправив історію поліським діалектом.

Письменниця та літературознавець Оксана Забужко зазначила: «Що ж, тепер, після «Століття Якова», склад «першого ешелону» сучасної української літератури доведеться переглянути – адже твори такого епічного масштабу й густини нечасто пишуться не тільки в Україні…» Оксана Стефанівна написала передмову до роману переможця і завітає  на презентацію у Книгарні «Є».

Спікери та учасники презентації:

Тетяна Логуш, Голова правління міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця», натхненниця конкурсу «Коронація слова».
Світлана Скляр, головний редактор «Клубу Сімейного Дозвілля».
Оксана Забужко, сучасна українська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист.

Про книжку «Століття Якова»:

Телеведучий Андрій Куликов, член журі «Гранд Коронації. Романи»: "Мені пощастило, що був членом журі "Коронації слова" — інакше ще довго міг би не прочитати "Століття Якова". Шкода, що цей роман не може мати продовження. Але далі буде Володимир Лис".

Оксана Забужко, член журі «Гранд Коронації. Романи»: ««Століття Якова» – це добра книга, жанрова мелодрама, своєчасна, буде читатись як історичний роман в Україні і за кордоном. Гарний діалект і делікатно написано. Якщо гарно сервірувати книгу, може бути як кандидат у бестселери».

Про Володимира Лиса:

Журналіст, прозаїк, драматург з Луцька. Відомий також як народний синоптик. Його довгострокові прогнози на цілий рік неодноразово збувалися. У "Коронації слова" Володимира Лиса неодноразово відзначали: Диплом "Коронація слова – 2000" за роман "Романа", Диплом "Коронація слова-2001" за роман "Маска", Перша премія "Коронація слова-2008" за роман "Острів Сильвестра", лауреат конкурсу "Ґранд Коронація слова. Романи-2010". 

Чекаємо на Вас 19 серпня о 18-00 у Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»).

Акредитація журналістів:
Іван Лопатченко +38 057 784 00 98, ivan.lopatchenko@bookclub.ua
Ірина Новоставська +38 067 232 50 20, press.koronatsiya1@gmail.com

Додаткова інформація «Клубу Сімейного Дозвілля»:

Зустрічі пройдуть також:
19 серпня о 15-00 на  VI Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку (МВЦ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна»);
19 серпня о 18-00 у Книгарні «Є»  (вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота»). Спеціальний гість — Оксана Забужко.

Також видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на авторські зустрічі з видатними українськими прозаїками, що пройдуть у рамках VI Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку:

18 серпня  о 15-00 – презентація та автограф-сесія авторів збірки «Декамерон. 10 українських прозаїків останніх десяти років». Беруть участь Любко Дереш, Світлана Поваляєва, Сашко Ушкалов.

18 серпня о 16-00 – презентація та автограф-сесія Василя Шкляра автора роману «Залишенець», переможця ХІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2009».

19 серпня о 16-00 –  автограф-сесія письменниці Люко Дашвар, володарки численних нагород та премій.

Сучасна українська література посідає одне з провідних місць у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». У серії «Зірки української прози» видано книжки переможця ХІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2009» Василя Шкляра, володарки численних нагород та премій Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Юрка Іздрика,  талановитого Любка Дереша, несамовитої Ірени Карпи та ін.

 
Я був там